Bounce Flash Dyfuzor Softbox Nikon SB900 Speedlite Light Box Biały Zielony Pomarańczowy Żółty

Wyprzedaż!

Bounce Flash Dyfuzor Softbox Nikon SB900 Speedlite Light Box Biały Zielony Pomarańczowy Żółty

|

SKU: t7536

Tagi: Tanie: Bounce Flash Dyfuzor Softbox Nikon SB900 Speedlite Light Box Biały Zielony Pomarańczowy Żółty, wysokiej jakości Bounce Flash Dyfuzor Softbox Nikon SB900 Speedlite Light Box Biały Zielony Pomarańczowy Żółty, dostawcy Flash Diffuser z Chin.

zł9.77 zł8.12

Dostępność: W magazynie

Opis produktu

dyfuzor jest używany do tworzenia ekspozycji nawet gęstości na całej powierzchni folii. używać dyfuzora poprzez umieszczenie go flush w stosunku do przodu obiektywu i odsłaniając przez nią. światło, które przechodzi przez dyfuzor i na wałku film będzie stworzyć nawet gęstości w całej powierzchni film.
It rozprasza światło na większym większy obszar na bardziej miękkie, bardziej zrównoważony i naturalny efekt niż ty nie używać przed.
Flash prosto na razie bez naszej dyfuzor powoduje, że światło do iść do przodu tylko i tworzy trudnych cień za obiektem. lampa błyskowa z naszej dyfuzor zainstalowany i nachylonych pod kątem 45 stopni daje ładny miękki owinąć wokół światła za pomocą miękkiej cień za obiektem. to pasuje czysto nad głową istniejącej flash, bez konieczności uciążliwych załączników, haki. sprawdź nas i zobaczyć różnicę.
Lampa Błyskowa Speedlite Flash Dyfuzor do Nikon SB900 Bounce x1pcs

  • Rozmiar przesyłki: 5cm x 5cm x 5cm (1.97in x 1.97in x 1.97in)
  • Typ jednostki: część

Specyfikacja

  • Kolor: Biały, Żółty, Zielony, Pomarańczowy
  • Model: For Nikon SB900
  • Kompatybilny marka: Canon

0 Opinie Bounce Flash Dyfuzor Softbox Nikon SB900 Speedlite Light Box Biały Zielony Pomarańczowy Żółty

Dodaj opinię

Pokrewne produkty