2 SZTUK/Piękny HeMa para/dzieci prezenty/fairy garden gnome/terraium dekoracji/żywica rzemiosło/bonsai/DIY/

Wyprzedaż!

2 SZTUK/Piękny HeMa para/dzieci prezenty/fairy garden gnome/terraium dekoracji/żywica rzemiosło/bonsai/DIY/

|

SKU: t59048

Tagi: Tanie: 2 SZTUK/Piękny HeMa para/dzieci prezenty/fairy garden gnome/terraium dekoracji/żywica rzemiosło/bonsai/DIY/, wysokiej jakości 2 SZTUK/Piękny HeMa para/dzieci prezenty/fairy garden gnome/terraium dekoracji/żywica rzemiosło/bonsai/DIY/, dostawcy Figurines & Miniatures z Chin.

zł26.90 zł25.55

Dostępność: W magazynie

Opis produktu

twój rzecz znak jako PREZENT i pod jego wartość. NIE ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek obyczajowego obowiązku importowego podatku, opłaty celne lub celne opóźnienia. kupujący nie życzenie, aby anulować aukcji lub poprosić o zwrot pieniędzy w tej sytuacji. proszę skontaktować się z lokalnym organy podatkowe przed licytować. jednak, większość naszych produktów może dotrzeć do odbiorców bez żadnych podatków.
pakunek zawiera: 2 sztuk * piękny muminki para
WAŻNA UWAGA: jeśli, twój online system lub twój ISP wykorzystują SPAM e-mail Blokuje Oprogramowania, możesz być ograniczania naszą zdolność do komunikowania się z tobą poprzez e-mail.
wszystkie elementy są w magazynie i zostaną wysłane do w ciągu 7 dni od daty płatności są odbierane i zweryfikowane. (z wyjątkiem Weekendów i Świąt)
materiał: Żywica
nasze zamówienie zostanie wysłane z naszego magazynu w którym elementy został dokładnie zbierane, bezpiecznie zapakowane i wysłane w sposób profesjonalny.

  • Waga przesyłki: 0.12kg (0.26lb.)
  • Typ jednostki: lot (2 części/lot)

Specyfikacja

  • Motyw: Bajki
  • Materiał: Żywica

0 Opinie 2 SZTUK/Piękny HeMa para/dzieci prezenty/fairy garden gnome/terraium dekoracji/żywica rzemiosło/bonsai/DIY/

Dodaj opinię

Pokrewne produkty