2000 W Skuter Elektryczny Fotel/Forca/Chihui Skuter Elektryczny BOSSMAN-S Siodło (Scooter Części Zamiennych i Akcesoriów)

Wyprzedaż!

2000 W Skuter Elektryczny Fotel/Forca/Chihui Skuter Elektryczny BOSSMAN-S Siodło (Scooter Części Zamiennych i Akcesoriów)

|

SKU: t2698

Tagi: Tanie: 2000 W Skuter Elektryczny Fotel/Forca/Chihui Skuter Elektryczny BOSSMAN S Siodło (Scooter Części Zamiennych i Akcesoriów), wysokiej jakości 2000 W Skuter Elektryczny Fotel/Forca/Chihui Skuter Elektryczny BOSSMAN-S Siodło (Scooter Części Zamiennych i Akcesoriów), dostawcy Scooter Parts & Accessories z Chin.

zł115.40

Dostępność: W magazynie

Opis produktu

gdy element, który zamówiłeś ma inny kolor, różne napięcia (24 V, 36 V lub 48 V) lub innych różnych specyfikacji, pls o poinformowanie nas dokładnie chcesz, abyśmy mogli wysłać odpowiedni towar do ciebie. my nie odpowiedzialny za niewłaściwy element może pojawić się jeśli nie wskazują lub odpowiedź naszym potwierdzeniu list w ciągu 5 dni. jeśli można zamówić 3 lub więcej rzeczy na raz, prosimy o kontakt w celu uzyskania niższą wysyłka koszt, jeśli bez zmiany sposobu wysyłki. jesteśmy bezpośrednim producentem Skuterów, jeśli nie mógł znaleźć właściwą pozycję w naszym sklepie, pls prosimy o kontakt z nami na znalezienie go dla ciebie. jeśli nie potwierdzić, czy coudln rzeczy jest odpowiedni dla twojego pojazdu lub nie, prosimy o kontakt w celu potwierdzenia. jeśli chcesz zrobić hurtowych, prosimy o kontakt z nami za hurtowe cenniku. uprzejmie zauważyć, że nasza MOQ dla handlu hurtowego jest 20 sztuk dla każdej pozycji. jeśli są państwo zainteresowani w całym pojazdu, prosimy o kontakt w celu uzyskania więcej informacji w dowolnym momencie.

  • Rozmiar przesyłki: 30cm x 30cm x 10cm (11.81in x 11.81in x 3.94in)
  • Typ jednostki: część

Specyfikacja

  • Numer modelu: S06
  • Typ: Scooter Seat

0 Opinie 2000 W Skuter Elektryczny Fotel/Forca/Chihui Skuter Elektryczny BOSSMAN-S Siodło (Scooter Części Zamiennych i Akcesoriów)

Dodaj opinię

Pokrewne produkty