(5 części/partia) hp hp procurve j9150a x132 moduł 10g sfp + transceiver sr 850nm 0.3 km lc

Wyprzedaż!

(5 części/partia) hp hp procurve j9150a x132 moduł 10g sfp + transceiver sr 850nm 0.3 km lc

|

SKU: t36465

Tagi: Tanie: (5 części/partia) hp hp procurve j9150a x132 moduł 10g sfp + transceiver sr 850nm 0.3 km lc, wysokiej jakości (5 części/partia) hp hp procurve j9150a x132 moduł 10g sfp + transceiver sr 850nm 0.3 km lc, dostawcy Fiber Optic Equipments z Chin.

zł1 616.12

Dostępność: W magazynie

Opis produktu

opis:

ilość: 5 części/partia
kompatybilny z Światłowodowych Przełącznik Marki:
5 części/partia 100% nowy HP ProCurve J9150A X132 Moduł 10G SFP + Transceiver SR 850nm 0.3 km LC

  • Typ jednostki: lot (5 części/lot)
  • Waga przesyłki: 1.0kg (2.20lb.)

Specyfikacja

  • Connector type: LC Connector
  • Data Rate (max): 10Gb/s
  • Numer modelu: HP ProCurve J9150A
  • Distance: 300m

0 Opinie (5 części/partia) hp hp procurve j9150a x132 moduł 10g sfp + transceiver sr 850nm 0.3 km lc

Dodaj opinię

Pokrewne produkty