Najlepsza Sprzedaż 50-60 W Wymiana Lutownica Porada Lider Bezpłatny Końcówki Lutowniczej

Wyprzedaż!

Najlepsza Sprzedaż 50-60 W Wymiana Lutownica Porada Lider Bezpłatny Końcówki Lutowniczej

|

SKU: t43620

Tagi: Tanie: Najlepsza Sprzedaż 50 60 W Wymiana Lutownica Porada Lider Bezpłatny Końcówki Lutowniczej, wysokiej jakości Najlepsza Sprzedaż 50-60 W Wymiana Lutownica Porada Lider Bezpłatny Końcówki Lutowniczej, dostawcy Welding Tips z Chin.

zł4.16 zł3.62

Dostępność: W magazynie

Opis produktu

cechy: 50-60 W Zewnętrzne Ogrzewanie Typu Wymienne Lutowania Spawania Żelaza Ołówek Porady rozmiar: 5.7*5.7*75.22mm Całkowita długość wskazał wskazówka jest ok. średnica: 5.79mm materiał: Miedź kolor: Sliver opakowanie 1 * Wymiana 50-60 W Lutownica Spawanie Żelaza Ołówek Wskazówka
warunki korzystania z usługi przesyłka podczas składania zamówienia, proszę wybrać sposób wysyłki i zapłacić za zamówienie, w tym wysyłki opłaty. będziemy wysyłać przedmioty w ciągu 5 dni po zakończeniu płatności. We don & rsquo; t zagwarantować czas dostawy na wszystkich przesyłek międzynarodowych ze względu na różnice w customs rozjaśnia czasy w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ, jak szybko produkt jest kontrolowane. proszę należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, opłaty maklerskie, cła, i podatki na ważne w swoim kraju. te dodatkowe opłaty mogą być zbierane w momencie dostawy. nie będziemy zwrotu kosztów transportu odmówił przesyłek. koszt wysyłki nie obejmują podatków przywozowych, i kupujący jest odpowiedzialny za należności celnych.
ELECALL Najlepsza Sprzedaż 50-60 W Wymiana Lutownica Porada Lider Bezpłatny Końcówki Lutowniczej

  • Typ jednostki: część
  • Waga przesyłki: 0.1kg (0.22lb.)

Specyfikacja

  • Numer modelu: 50-60W cusp
  • Size: 5.7*5.7*75.22mm

1 Opinie Najlepsza Sprzedaż 50-60 W Wymiana Lutownica Porada Lider Bezpłatny Końcówki Lutowniczej

Dodaj opinię

Pokrewne produkty